היום ניתן לראות מגמה הולכת וגדלה של מחזור פסולת מתכות, מאחר וכולם כבר מודעים לצורך למחזר ולשמור על איכות הסביבה, כדי למנוע את המשך זיהומו על ידי סוגים שונים של פסולת. פסולת מתכות עלולה לגרום לזיהום של מי התהום, מאחר ולא פעם היא כוללת מצברים, העלולים לגרום לדליפה של כימיקליים רעילים. מעבר לכך, גרוטאות העשויות ממתכת אינן משתלבות היטב בסביבה הטבעית, הן גורמות למטרד ועלולות להוות סכנה לכל מי שעובר במקום. לכן במקרים של פסולת מתכות, חשוב לפנות לחברה מקצועית ואמינה, לצורך שינוע וגריטה של הפסולת במפעל המחזור.

אנו בחברת גרין סיסטם נשמח לסייע לכם למחזר פסולת מתכות ולשמור על איכות הסביבה. אנו מחזיקים במערך לוגיסטי מתקדם, לצורך טיפול בפסולת מתכות ומצברים ומחזיקים בכל האישורים הנדרשים, כולל היתר רעלים, שינוע רעלים, אישורי חומס וכדומה. אישורים אלו חיוניים על מנת למנוע תביעה עתידית.

פסולת מתכות

מה חשוב לדעת לגבי פסולת מתכות?

באמצעות מחזור פסולת מתכות ניתן להשתמש מחדש במתכת לצורך הפקת מוצרים שונים. הדבר מאפשר לחסוך במשאבים וכמובן לשמור על איכות הסביבה וכדור הארץ. אין שום צורך להשליך את הפסולת, כאשר ניתן למחזר אותה ולהפיק ממנה מוצרים חדשים. כדאי לדעת כי פסולת מתכתית עלולה להישאר עמנו במשך אלפי שנים, מאחר וזמן ההתכלות שלה ארוך במיוחד. אך באמצעות מחזור ניתן להשתמש בה מחדש, ללא שום צורך לזהם את הסביבה או לתפוס מקום אחסון יקר. אנשים רבים מאמינים כי ניתן לשרוף את הפסולת המיותרת, אך מעבר לזיהום האוויר הנוצר כתוצאה מתהליך השריפה, הפסולת המתכתית נחשבת לעמידה במיוחד בפני שריפה. לכן מומלץ למחזר את הפסולת המתכתית, מאחר וזהו הפתרון היעיל והפשוט ביותר.

פסולת מתכות – היבטים חשובים שכדאי להכיר

פסולת מתכות מהווה מפגע סביבתי, לכן אסור להזניח אותה ולהשאיר אותה בחוץ. מאחר ומדובר על פריטים גדולים וכבדים, לא פשוט לאחסן אותה, מעבר לעובדה כי מדובר על מקום אחסון המצריך עלויות תחזוקה ושכירות. פסולת מתכות יכולה לכלול רכבים ישנים, מכשירי חשמל כגון מכונות כביסה ומייבשי כבישה, סורגים של חלונות וכדומה. מדובר על גרוטאות מתכתיות שתופסות לא מעט מקום ופוגמות במראה האסתטי של הסביבה. מאחר ולא ניתן להטמין או לשרוף את הפסולת המתכתית, מומלץ לפנות לחברה מקצועית ואמינה לצורך הזמנת שירותי איסוף ומחזור. כדאי לדעת כי נכון להיום, כמות הפסולת המתכתית המצטברת אך ורק מרכבים ישנים שיצאו מכלל שימוש, עומדת על 40 אלף טון בשנה. מדובר על כמויות עצומות של פסולת, לכן אין שום סיבה לוותר על המחזור שלה, לצורך יצירת מוצרים חדשים ושמירה על כדור הארץ. 

אנו בחברת גרין סיסטם נשמח להגיע אליכם לצורך איסוף הפסולת המתכתית והובלתה אל מפעל המחזור. אנו מספקים מענה מלא לכל שרשרת הפעולות, החל מהשלב הראשוני של פינוי הפסולת כמו מתכות או פינוי סוללות, ועד לאחסנה ולשינוע שלה למפעל המחזור, תוך כדי הקפדה על מחירים אטרקטיביים, בזכות עבודה ישירה עם המפעל הממחזר. למידע נוסף, צרו קשר.